Akce

Koncert VIDA, Marie! 

V sobotu 11.11. od 19:00, Sokolovna Pyšely

Nevyhlížejte z okna, jestli svatý Martin přijede na bílém koni a pojďte se raději pobavit poslechem vokální skupiny VIDA. Tentokrát půjde nejen o muziku, ale také o poezii. Výtvarnice Marie Tvrzová proloží rockové a popové hity v a capella podání ženské skupiny, kde nástroje kapely nahrazují hlasy, svými originálními básněmi. Koncert se nese ve veselé náladě, přijďte si poslechnout známé pecky v neobvyklých aranžích a pobavit se veselou poezií.


O našich aktuálních vystoupeních se dozvíte zde nebo na facebooku. 

Koncert VIDA v DADA

Ve čtvrtek 31.8. od 19:37, DADA CLUB KASPER

Prázdniny zakončíme stylově v Jindřichově Hradci v klubu DADA. Přijďte si poslechnout naše rockové a popové hity v a capella úpravě a pobavit se do klubu s jedinečnou atmosférou. 

Vstupenky budou k zakoupení na místě před koncertem.

Cena vstupného: 150 Kč

Koncert  Vida, Marie ! 

V úterý 18.4. od 20.00 v Divadle Dobeška. 

Koncert vokální skupiny VIDA, kde tentokrát půjde nejen o muziku, ale také o poezii. Výtvarnice Marie Tvrzová proloží rockové a popové hity v  a capella podání ženské skupiny, kde nástroje kapely nahrazují hlasy, svými originálními básněmi. Koncert se nese ve veselé náladě, přijďte si poslechnout rockové a popové pecky v neobvyklých aranžích a pobavit se veselou poezií. 

Vstupenky je možné zakoupit či rezervovat na stránkách Divadla Dobeška

https://divadlodobeska.cz/program/vokalni-skupina-vida-1912.html

Ceny vstupného : 250 Kč dospělý, 200 Kč student / senior 

FB: https://www.facebook.com/events/524590779799443/?ref=newsfeedMáme tu čest zahájit letošní šňůru komorních koncertů, které pořádá Hospic Dobrého Pastýře v Čerčanech. Těšíme se tu na Vás v neděli 20.2.2022 od 18 hodin. 

Vida 


Vystupujeme na samostatných koncertech nebo festivalech. Můžete si nás objednat na Váš firemní večírek nebo soukromou oslavu. 

Velmi rády zpíváme na vernisážích.